EXTOL DDE 10

Produkt nemá žádné parametry.

• kompaktní, přehledný displej
    • občas hlásí podle mě nesmysly

přišlo mi to jako zlatá střední cesta pro amatérské použití

• , zakoupeno v EVA.cz

Za málo peněz málo muziky. Čekal jsem větší přesnost a spolehlivost, ale to bych musel jít do jiné cenové kategorie.

• cena,funkčnost,napsané parametry do puntíku splňuje,nízká váha
    • absolutně nic

tento detektor předčil moje očekávání

Produkt nemá žádné parametry.

Profesionální detektor kovů a elektrického vedení s přesnou lokalizací hledaného objektu.

• Detektor kovů a elektrického vedení Extol Premium
  • Hloubka detekce:
  • Železné kovy 100 mm
  • Neželezné kovy 80 mm
  • Vodiče pod napětím 50 mm
  • Dřevo pod omítkou 20 mm
  • Zoom pro přesnou lokalizaci předmětu
  • Automatické vypínání v době nečinnosti

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt

• velký dispay
    • přesnost detekce hraničí s náhodou
    • minimálně pro mě prakticky nepoužitelné
    • hlásí vedení i na papírové krabici...

Výrobek vypadá dobře, bohužel jeho přesnost je prakticky náhodná. Pokus o manuální kalibraci jsem vzdal po třech hodinách.

• kompaktní, přehledný displej
    • občas hlásí podle mě nesmysly

přišlo mi to jako zlatá střední cesta pro amatérské použití

• přehledný LCD displej
    • zdá se celkem robustní (nemá žádné otřepy)
    • dobře zpracovaný a díly dobře lícují
    • český výrobce ze Zlína
    • relativně přehledné a snadné ovládání
    • u jasných a jednoduchých povrchů a desek najde kabel či kov spolehlivě
    • pokud je jeden kabel pod napětím či kovová trubka v Ytongu, který je řádně vysušený, tak to jakeš-takeš funguje, ale jinak je to mizerné a často nejednoznačné a musíte vrtat velmi opatrně a pořád koukat co navrtáváte
    • Chce to nesmírnou trpělivost, aby s tím člověk občas nešvihl
    • Jeden den to pípá všude (tj. přítomnost kabelu pod napětím) a druhý den na tom samém místě skoro nikde
    • funkce ZOOM někdy funguje někdy ne
    • V paneláku který je z armovaných panelů, zděných příček a z umakartového jádra je takřka nemožné něco správně najít
    • V koupelně či na záchodě, který je z umakartu pípá skoro všude, tj. signalizuje přítomnost napětí a má to navíc plnou výchylku ! Přesto v umakartové mezistěně ani za ní tam po odkrytí nic nevede
    • Signalizace kovu železného a neželezného je taky mizerná a z 90% nepravdivá
    • Takřka vždy tj. ve 100% pokud hledáte ve stěně kabel pod napětím MUSÍTE druhou ruku pokládat hned vedle přístroje, jinak pořád signalizuje maximální signál (úroveň) přítomnosti napětí

Celé označení je EXTOL PREMIUM DR 007 8831320 (a nikoliv DDE 10), alespoň takhle byl označen můj kousek zakoupený na www.eva.cz

No asi bych ho nekoupil, ale ta pozitivní recenze tady toho pána mě pozitivně navnadila. Dobře mi tak, příště zkusím toho BOSCHe GMS 120 byť na něj také nepějí zrovna chválu.
    Cena tohoto přístroje odpovídá bohužel kvalitě a přesnosti. Velký význam má věta v manuálu, že vždy se snažte sehnat původní schémata místností, aby jste se ujistili, že tam opravdu noc není. Tento přístroj mi to až na výjimky moc neusnadnil.

• cena,funkčnost,napsané parametry do puntíku splňuje,nízká váha
    • absolutně nic