Velleman CS 150

Přidat recenzi

Průměr z 13 hodnocení.

VELLEMAN CS-150 Z DISKRIMINÁTOREM Velleman je renomovaná značka firmy produkující ruzné elektronické součástky prodávající se na trhu již 40 let DEJTE NA KVALITU ZNAČKY Tento detektor kovu je o řadu vyšší než Velleman sc-130.Detektor doporučujeme jak am... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

josef anonimní

Přidáno: 18. dubna 2014

• je to levné
  • dobře vypadající
  • koupil jsem zkusil jsem
  • mam chut to zahodit
  • tam kde ostatní kopou já chodím jako idiot
  • nacházím víc věcí (bordelu) na zemy než pod zemí

asi je to jako se vším, asi nejsem tak bohatý abych mohl kupovat levné věci, koupil jsem, zkusil jsem, a asi ho zahodím-protože nacházím jen velké kusy bordelu tak3cm pod zemí, nebo jen v listí skoro na povrchu, a tam co ostatní kopou a nacházejí já jen projdu jak hurvínek na procházce

• Ne

Přidáno: 24. ledna 2014

Zakoupeno v Flusbrok.cz

• absolutně nepoužitelný , měření téměr žádné stale ukazuje i po seřízení na 20kč že je to neželezný předmět

nespokojenost s produktem hned jsme vraceli

Franta

Franta

Přidáno: 8. listopadu 2013

(Upraveno 8. listopadu 2013)

• Jednoduchost, cena, provedení

Kdo si chce zažít vzrušení při hledání a nepožaduje vysloveně profesionální přístroj s obrovskou citlivostí přístroje ,vřele doporučuji . Ne vždy je citlivost přístroje výhodou .

• Ne

Laďa

Přidáno: 3. května 2013

Zakoupeno v Flusbrok.cz

Mě bohužel po objednání Velleman cs 150, přišel čínský výrobek PEREL CMD01N, který vypadá stejně ale..........
Proto nemohu hodnotit nic jiné, než záporně ohodnotit obchod.
Mohl jsem v podstatě výrobek okamžitě vrátit,ale potřeboval jsem nutně a rychle najít rodinný šperk

Petr Lukáč

Přidáno: 26. listopadu 2012

• váha
  • slušná rychlost odezvy
  • výdrž baterií
  • za dobrou cenu pořídíte slušný detektor

Cena byla rozhodující! Doposud jsem našel to samé jako kolega s mnohem dražším detektorem, nepotřebuji hledat zápalky z nábojů nebo úlomky čehosi 40cm pod zemí a trávit spoustu času kopáním, na mince, přezky, odznáčky a jiné pro mě cennosti bohatě vystačí, spolehlivě hledá do vzdálenosti 18cm.

Doporučuji všem, hlavně začátečníkům kteří nechtějí utrácet spoustu peněz za drahý detektor a po sléze zjistí že je to nebaví, ale i zkušenějším kterým se detektor rozbil a nemůžou si dovolit nový drahý. S tím co umí cs 150 budete mile překvapeni.

Bosch GMS 120

Bosch GMS 120